image

Jørgensen til ØIF

Vender hjem fra Danmark

 

De økonomiske problemene i GOG Svendborg førte til at André Jørgensen ble fristilt fra kontrakten sin. Nå er det klart at Jørgensen vender hjem til norsk håndball og spill i ØIF Arendal.

- Tilbudene jeg hadde fra utlandet var fra bunnklubber, så det var ikke så aktuelt. Tryggheten med å komme hjem ble utslagsgivende for valget mitt, sier Jørgensen til fvn.no.

 

André Jørgensen hadde mulighet til å velge millionlønninger i utlandet, men valgte i stedet en 3,5 års kontrakt i ØIF med et helt annet lønnsnivå.

 

- Det er en utrolig stor dag for ØIF Arendal. Han har fortsatt mange år igjen på håndballbanen. Jeg tror dette kan være med på å trekke enda flere folk til Nedeneshallen, sier ØIF-trener Leif Gautestad.

Logg inn

Brukernavn
Passord
 

Kommende kamper for Haslum

Dato Lagene Tid
14.03 Haslum HK BSK/NIF 18:00
17.03 Haslum HK Sandefjord 18:30
24.03 Haslum HK Runar 20:30
07.04 ØIF Arendal Haslum HK 18:00
10.04 Haslum HK Elverum 18:00
Legg terminlisten i kalender
Ønsker du å legge enkeltkamper i kalenderen din, gå til Terminlisten
Hele terminlisten

Haslums Beste

Henrik G. Nilsen

Haslum - BSK/NIF Søndag 14. mars klokken 18.00

image
NM
E-Cup
image
NM
E-Cup