Kontakt oss her

Her finner du de viktigste kontaktpunktene til klubben.

Skrevet av NTH

Besøks- og kontoradresse: Haukeveien 11 (Nadderud Arena), 1357 Bekkestua
Telefon: 97681161
Telefax: 67125767
E-post: post@haslumhk.no
Hjemmeside: www.haslumhk.no

Presse må gjerne bruke våre bilder. Har du pekt deg ut et bilde som du gjerne vil bruke kommersielt, må du ha en godkjenning fra Haslum HK først. Ta kontakt med mediesjef Eirik Oskarsen på e-post media@haslumhk.no eller telefon 92257903.


DAGLIG LEDER
Jarle Ludviksen
E-post: jarle@haslumhk.no
Telefon: 97681161

MEDIESJEF/MARKEDSKONSULENT
Eirik Oskarsen
E-post:
eirik@haslumhk.no
Mobil: 92257903

KONTORMEDARBEIDER
Einar Lande Johansen
E-post: einar@haslumhk.no
Mobil: 41242101


Arrangementsansvarlig
Joakim Steinseth
Mobil:
93821982
Mail: joakim.cornelius.steinseth@hafslund.no

Billettansvarlig
Silje Guldbrandsen
Mobil: 
99 47 84 33
Mail: silje@haslumhk.no

Kioskansvarlig
Line Storhamar
Mobil:
 90 13 07 66
Mail: line@haslumhk.no


HOVEDTRENER, ELITE
Sten Stockfleth
E-post: sten@haslumhk.no
Mobil: 40451564

TRENER, ELITE
Erlend Mamelund
E-post:
post@haslumhk.no
Mobil: 95940931

TRENER, ELITE
Håvard Mamelund
E-post:
havard@haslumhk.no

TRENERRESSURSER, ELITE
Markus Svensson Selnak Rossavik

Kristoffer Dekke
Anders Skoie Brustad

MEDISINSK APPARAT

Andreas Ranvik (fysioterapeut)
Tuva Bilov Olsen (fysioterapeut)

MATERIALFORVALTERE
Terje Halvorsen
Jan-Erik Grøndahl

For kontakt med medisinsk apparat, materialforvaltere eller trenerressurser; send e-post til post@haslumhk.no.