Jakten på nye poeng fortsetter mot Bjørnar – Haslum

Jakten på nye poeng fortsetter mot Bjørnar

Søndag 25.januar reiser Haslum til Bergen for sesongens andre kamp mot Bjørnar. Kan Haslum gjenta opplevelsen og ta med seg to poeng også denne gangen?

Haslum og Bjørnar møttes sist 13.september i Nadderud Arena, og kampen endte 39-30 og med to poeng til Haslum. Når Haslum søndag setter snuten mot Bjørnarhallen er det med et håp og mål om to nye poeng.

Haslum ligger på en 9.plass etter 14 kamper, med 12 poeng etter 5 seiere og to uavgjort, og spilte senest uavgjort mot Lillestrøm i forrige kamp.

Hos hjemmelaget Bjørnar er det særlig tre spillere som har markert seg denne sesongen og som Haslum må stoppe; kantspilleren Joakim Mikal Sande Litlekalsøy, bakspilleren Sondre Bjørneng og linjespilleren Nikolai Garnes.

Etter forrige kamp mot Bjørnar var trener Pejovic glad for at laget hans klarte å beholde roen og spilte på det de var gode på, og det samme håper vi å se på søndag.

Er du i Bergensområdet på søndag spilles kampen i Bjørnarhallen kl 16.00. Hvis ikke, går den på Direktesport!