Kontakt oss her

Her finner du de viktigste kontaktpunktene til klubben.

Besøks- og kontoradresse: Haukeveien 11 (Nadderud Arena), 1357 Bekkestua
Telefon: 92 25 79 03
Telefax: 67 12 57 67
Offisiell e-postadresse: post@haslumhk.no
Mediehenvendelser: media@haslumhk.no
Ansvarlig redaktør www.haslumhk.no/digitale medier: 
Eirik Oskarsen

Presse må gjerne bruke våre bilder. Har du pekt deg ut et bilde som du vil bruke kommersielt, må du ha en godkjenning fra Haslum HK først. Ta kontakt med markeds- og kommunikasjonssjef Eirik Oskarsen på e-post media@haslumhk.no eller telefon 92257903.


DAGLIG LEDER
Jarle Ludviksen (fratrer 30. april)
E-post: jarle@haslumhk.no
Telefon: 97 68 11 61

ØKONOMIANSVARLIG
Anne Hemmingsen
E-post: anne@haslumil.no
Telefon: 92 25 44 50

Regnskap og lønn 

Marked/salg/arrangement

MARKEDSSJEF
Eirik Oskarsen
E-post:
eirik@haslumhk.no
Mobil: 92 25 79 03

Salg/marked, media/kommunikasjon og arrangement

MARKEDSKONSULENT
Trond Tjemsland
E-post:
trond@haslumhk.no
Mobil: 92 08 78 11

Samfunn, lokale og regionale prosjekter og oppfølging av sponsoravtaler

ARRANGEMENTSANSVARLIG
Olai Jensen Vangen 
E-post: arrangement@haslumhk.no
Mobil:
 40 46 53 82

Arrangement/digitale medier

BILLETTANSVARLIG
Silje Guldbrandsen
E-post: silje@haslumhk.no
Mobil: 
99 47 84 33

Sesongkort, billett og akkreditering

KIOSKANSVARLIG
Line Storhamar
E-post: line@haslumhk.no
Mobil:
 90 13 07 66

Kiosk og presse


Sport

HOVEDTRENER, ELITE
Sten Stockfleth
E-post: sten@haslumhk.no
Mobil: 40 45 15 64

TRENER, ELITE
Erlend Mamelund
E-post:
post@haslumhk.no
Mobil: 95 94 09 31

ASSISTENTTRENER, ELITE
Markus Svensson Selnak Rossavik
E-post: markus@haslumhk.no
Mobil: 95 75 49 52

TRENERRESSURS
Håvard Mamelund
E-post:
havard@haslumhk.no
Mobil: 97 54 66 55

MEDISINSK APPARAT
Tuva Bilov-Olsen (medisinsk ansvarlig)
Mobil:
41 42 66 30

Fysioterapeuter:
Ragnhild Nygaard 

Johanna Myhrstuen 

MATERIALFORVALTERE
Terje Halvorsen
E-post: 
tghalvor@hotmail.com
Mobil: 93 23 33 39

Jan-Erik Grøndahl

For kontakt med medisinsk apparat, materialforvaltere eller øvrige personer i Haslum-systemet; bruk post@haslumhk.no.