Kontakt oss her

Her finner du de viktigste kontaktpunktene til klubben.

Besøks- og kontoradresse: Haukeveien 11 (Nadderud Arena), 1357 Bekkestua
Telefon: 97 68 11 61
Telefax: 67 12 57 67
Offisiell e-postadresse: post@haslumhk.no
Ansvarlig redaktør www.haslumhk.no:
Eirik Oskarsen

Presse må gjerne bruke våre bilder. Har du pekt deg ut et bilde som du vil bruke kommersielt, må du ha en godkjenning fra Haslum HK først. Ta kontakt med mediesjef Eirik Oskarsen på e-post media@haslumhk.no eller telefon 92257903.


Daglig drift

DAGLIG LEDER
Jarle Ludviksen
E-post: jarle@haslumhk.no
Telefon: 97 68 11 61

Marked/salg

MARKEDSSJEF
Eirik Oskarsen
E-post:
eirik@haslumhk.no
Mobil: 92 25 79 03

Arrangement

ARRANGEMENTSANSVARLIG
Joakim Steinseth
Mobil:
93 82 19 82
Mail: joakim.cornelius.steinseth@hafslund.no

BILLETTANSVARLIG
Silje Guldbrandsen
Mobil: 
99 47 84 33
Mail: silje@haslumhk.no

KIOSKANSVARLIG
Line Storhamar
Mobil:
 90 13 07 66
Mail: line@haslumhk.no


Sport

HOVEDTRENER, ELITE
Sten Stockfleth
E-post: sten@haslumhk.no
Mobil: 40 45 15 64

ASSISTENTTRENER, ELITE
Erlend Mamelund
E-post:
post@haslumhk.no
Mobil: 95 94 09 31

TRENER, ELITE
Markus Svensson Selnak Rossavik
E-post: markus@haslumhk.no
Mobil: 95 75 49 52

TRENERRESSURS
Håvard Mamelund
E-post:
havard@haslumhk.no

MEDISINSK APPARAT
Andreas Ranvik (medisinsk ansvarlig)
Tuva Bilov Olsen (fysioterapeut)

MATERIALFORVALTERE
Terje Halvorsen
Jan-Erik Grøndahl

For kontakt med medisinsk apparat, materialforvaltere eller øvrige personer i Haslum-systemet; bruk post@haslumhk.no.